< Uke 16 >
Mandag 15.04
1
2
3
4
5
6
7
8
15:00
15:30
15:30 - 17:00AAFK FORTUNA
15:30 - 17:00AAFK FORTUNA
15:30 - 17:00AAFK FORTUNA
15:30 - 17:00AAFK FORTUNA
16:00
16:30
17:00
G1117:00 - 18:30
J917:00 - 18:30
J1217:00 - 18:30
J817:00 - 18:30
G1017:00 - 18:30
G917:00 - 18:30
J617:00 - 18:30
J617:00 - 18:30
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
G1620:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30
A-dame 220:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Tirsdag 16.04
1
2
3
4
5
6
7
8
15:00
15:30
15:30 - 17:00AAFK FORTUNA
15:30 - 17:00AAFK FORTUNA
15:30 - 17:00AAFK FORTUNA
15:30 - 17:00AAFK FORTUNA
16:00
16:30
17:00
G1317:00 - 18:30
G1317:00 - 18:30
J1317:00 - 18:30
G1217:00 - 18:30
G817:00 - 18:30
J1017:00 - 18:30
17:00 - 18:30Jente og gutt 5 år
17:00 - 18:30Jente og gutt 5 år
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
A-herrer20:00 - 21:30
A-herrer20:00 - 21:30
A-dame20:00 - 21:30
A-dame20:00 - 21:30
J1620:00 - 21:30
J1620:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Onsdag 17.04
1
2
3
4
5
6
7
8
16:30
17:00
G1917:00 - 18:30
G1917:00 - 18:30
J1317:00 - 18:30
J1317:00 - 18:30
G1117:00 - 18:30
J1117:00 - 18:30
G617:00 - 18:30
J717:00 - 18:30
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
A-herrer20:00 - 21:30
A-herrer20:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30Aksla 2 får et areal når de ikke har kamp)
G1420:00 - 21:30Aksla 2 får et areal når de ikke har kamp)
20:30
21:00
21:30
22:00
Torsdag 18.04
1
2
3
4
5
6
7
8
15:00
15:30
15:30 - 17:00AAFK FORTUNA
15:30 - 17:00AAFK FORTUNA
15:30 - 17:00AAFK FORTUNA
15:30 - 17:00AAFK FORTUNA
16:00
16:30
17:00
G1417:00 - 18:30
G1217:00 - 18:30
G917:00 - 18:30G9 (22) og J10(14) deler bane
J1117:00 - 18:30Fleksibel med areal 3
J917:00 - 18:30
G817:00 - 18:30
G717:00 - 18:30
G717:00 - 18:30
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
G1920:00 - 21:30
J1620:00 - 21:30
A-dame20:00 - 21:30
A-dame20:00 - 21:30
G1320:00 - 21:30
G1320:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Fredag 19.04
1
2
3
4
5
6
7
8
15:00
15:30
15:30 - 17:00AAFK FORTUNA (bane må være fri 1745 ved herrerkamp og 1815 ved G16)
15:30 - 17:00AAFK FORTUNA (bane må være fri 1745 ved herrerkamp og 1815 ved G16)
15:30 - 17:00AAFK FORTUNA (bane må være fri 1745 ved herrerkamp og 1815 ved G16)
15:30 - 17:00AAFK FORTUNA (bane må være fri 1745 ved herrerkamp og 1815 ved G16)
16:00
G1316:00 - 17:30
G1316:00 - 17:30
16:30
17:00
G1917:00 - 18:30(bane må være fri 1745 ved herrerkamp og 1815 ved G16)
G1917:00 - 18:30(bane må være fri 1745 ved herrerkamp og 1815 ved G16)
J1417:00 - 18:30(bane må være fri 1745 ved herrerkamp og 1815 ved G16)
G1017:00 - 18:30(bane må være fri 1745 ved herrerkamp og 1815 ved G16)
17:30
18:00
18:30
19:00
Lørdag 20.04
1
2
3
4
5
6
7
8
09:30
10:00
10:00 - 12:00Satellitt
10:00 - 12:00Satellitt
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
Søndag 21.04
1
2
3
4
5
6
7
8
16:30
17:00
A-dame17:00 - 18:30
A-dame17:00 - 18:30
A-dame17:00 - 18:30
A-dame17:00 - 18:30
17:00 - 18:30Møre Keeperakademi hver 14 dg. Oddetallsuker
17:00 - 18:30Møre Keeperakademi hver 14 dg. Oddetallsuker
17:30
18:00
18:30
G1918:30 - 20:00
G1918:30 - 20:00
J1618:30 - 20:00
J1618:30 - 20:00
J1418:30 - 20:00
J1418:30 - 20:00
19:00
19:30
20:00
A-herrer20:00 - 21:30
A-herrer20:00 - 21:30
A-herrer20:00 - 21:30
A-herrer20:00 - 21:30
A-herrer 220:00 - 21:30
A-herrer 220:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00

Forespørsel om reservasjon av bane

Ønsker du å reservere bane? Send inn forespørsel her

Gruppe 1