Mandag 18.03 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
15:00 |
||||||
15:30 |
15:30 - 17:00Aafk fortuna 2 |
15:30 - 17:00Aafk fortuna 2 |
15:30 - 17:00Aafk fortuna 2 |
15:30 - 17:00Aafk fortuna 2 |
||
16:00 |
||||||
16:30 |
||||||
17:00 |
G1917:00 - 18:30 |
G1917:00 - 18:30 |
J1717:00 - 18:30 |
J1717:00 - 18:30 |
G917:00 - 18:30 |
G1117:00 - 18:30 |
17:30 |
||||||
18:00 |
||||||
18:30 |
G1418:30 - 20:00 |
G1418:30 - 20:00 |
G1618:30 - 20:00 |
G1618:30 - 20:00 |
J1218:30 - 20:00 |
J1218:30 - 20:00 |
19:00 |
||||||
19:30 |
||||||
20:00 |
A-herrer20:00 - 21:30 |
A-herrer20:00 - 21:30 |
A-herrer20:00 - 21:30 |
A-herrer20:00 - 21:30 |
||
20:30 |
||||||
21:00 |
||||||
21:30 |
||||||
22:00 |
Tirsdag 19.03 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
15:00 |
||||||
15:30 |
15:30 - 17:00Aafk fortuna 2 |
15:30 - 17:00Aafk fortuna 2 |
15:30 - 17:00Aafk fortuna 2 |
15:30 - 17:00Aafk fortuna 2 |
||
16:00 |
||||||
16:30 |
||||||
17:00 |
J1317:00 - 18:30 |
J1317:00 - 18:30 |
G1217:00 - 18:30 |
G1217:00 - 18:30 |
G817:00 - 18:30 |
J1017:00 - 18:30 |
17:30 |
||||||
18:00 |
||||||
18:30 |
18:30 - 20:00Kretslag jenter 14 |
18:30 - 20:00Kretslag jenter 14 |
G1318:30 - 20:00 |
G1318:30 - 20:00 |
||
19:00 |
||||||
19:30 |
||||||
20:00 |
A-dame20:00 - 21:30 |
A-dame20:00 - 21:30 |
A-dame20:00 - 21:30 |
A-dame20:00 - 21:30 |
J1620:00 - 21:30 |
J1620:00 - 21:30 |
20:30 |
||||||
21:00 |
||||||
21:30 |
||||||
22:00 |
Onsdag 20.03 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
16:30 |
||||||
17:00 |
G1617:00 - 18:30 |
G1617:00 - 18:30 |
J1317:00 - 18:30 |
J1317:00 - 18:30 |
G1017:00 - 18:30 |
J1117:00 - 18:30 |
17:30 |
||||||
18:00 |
||||||
18:30 |
A-herrer18:30 - 20:00 |
A-herrer18:30 - 20:00 |
G1418:30 - 20:00 |
G1418:30 - 20:00 |
J1418:30 - 20:00 |
J1418:30 - 20:00 |
19:00 |
||||||
19:30 |
||||||
20:00 |
G1920:00 - 21:30 |
G1920:00 - 21:30 |
G1920:00 - 21:30 |
G1920:00 - 21:30 |
A-herrer 220:00 - 21:30 |
A-herrer 220:00 - 21:30 |
20:30 |
||||||
21:00 |
||||||
21:30 |
||||||
22:00 |
Torsdag 21.03 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
15:00 |
||||||
15:30 |
15:30 - 17:00Aafk fortuna 2 |
15:30 - 17:00Aafk fortuna 2 |
15:30 - 17:00Aafk fortuna 2 |
15:30 - 17:00Aafk fortuna 2 |
||
16:00 |
||||||
16:30 |
||||||
17:00 |
G1417:00 - 18:30 |
G1417:00 - 18:30 |
G917:00 - 18:30 |
G817:00 - 18:30 |
J817:00 - 18:30 |
|
17:30 |
||||||
18:00 |
||||||
18:30 |
G1318:30 - 20:00 |
G1318:30 - 20:00 |
G1218:30 - 20:00 |
G1218:30 - 20:00 |
J1118:30 - 20:00 |
G1118:30 - 20:00 |
19:00 |
||||||
19:30 |
||||||
20:00 |
G1920:00 - 21:30 |
G1920:00 - 21:30 |
G1920:00 - 21:30 |
G1920:00 - 21:30 |
J1620:00 - 21:30 |
J1620:00 - 21:30 |
20:30 |
||||||
21:00 |
||||||
21:30 |
||||||
22:00 |
Fredag 22.03 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
16:30 |
||||||
17:00 |
17:00 - 18:30Aafk Fortuna 2 |
17:00 - 18:30Aafk Fortuna 2 |
17:00 - 18:30Aafk Fortuna 2 |
17:00 - 18:30Aafk Fortuna 2 |
G1017:00 - 18:30 |
G1117:00 - 18:30 |
17:30 |
||||||
18:00 |
||||||
18:30 |
||||||
19:00 |
Lørdag 23.03 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
07:30 |
Søndag 24.03 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
16:30 |
||||||
17:00 |
A-dame17:00 - 18:30 |
A-dame17:00 - 18:30 |
A-dame17:00 - 18:30 |
A-dame17:00 - 18:30 |
J1417:00 - 18:30G12/J14 |
J1417:00 - 18:30G12/J14 |
17:30 |
||||||
18:00 |
||||||
18:30 |
G1918:30 - 20:00 |
G1918:30 - 20:00 |
J1618:30 - 20:00 |
J1618:30 - 20:00 |
J1418:30 - 20:00 |
J1418:30 - 20:00 |
19:00 |
||||||
19:30 |
||||||
20:00 |
A-herrer20:00 - 21:30 |
A-herrer20:00 - 21:30 |
||||
20:30 |
||||||
21:00 |
||||||
21:30 |
||||||
22:00 |
Her finner du oversikt over når lagene trener i hallen vinter 2023/2024
Banenavn er krestens benevnelse
Ønsker du å reservere bane? Send inn forespørsel her