Baneinndeling (hvor det trenes)

Banekart (hvor kamper spilles)

Banenavn er krestens benevnelse

< Uke 42 >
Mandag 18.10
1
2
3
4
5
6
16:30
17:00
J1517:00 - 18:30
J1517:00 - 18:30
G1417:00 - 18:30
G1317:00 - 18:30
J817:00 - 18:30
G1117:00 - 18:30J2015 trener på ballbingeområdet mot tribunen.
17:30
18:00
18:30
G1918:30 - 20:00Aksla/Guard - Hareid
G1918:30 - 20:00Aksla/Guard - Hareid
G1918:30 - 20:00Aksla/Guard - Hareid
G1918:30 - 20:00Aksla/Guard - Hareid
G1218:30 - 20:00G12 9er. Aksla Rød - Blindheim Blå
G1218:30 - 20:00G12 9er. Aksla Rød - Blindheim Blå
19:00
19:30
20:00
G1920:00 - 21:30
G1920:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
J1220:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Tirsdag 19.10
1
2
3
4
5
6
15:00
15:30
G1615:30 - 17:00
G1615:30 - 17:00
16:00
16:30
17:00
G1017:00 - 18:30
G917:00 - 18:30
G1417:00 - 18:30
G1417:00 - 18:30
J1017:00 - 18:30Trener sammen med J9
G817:00 - 18:30G2014 trener på ballbingeområdet mot tribunen
17:30
18:00
18:30
J1718:30 - 20:00Aksla - Hødd
J1718:30 - 20:00Aksla - Hødd
J1718:30 - 20:00Aksla - Hødd
J1718:30 - 20:00Aksla - Hødd
J1318:30 - 20:00J13 9er. Aksla 1 - Blindheim 2
J1318:30 - 20:00J13 9er. Aksla 1 - Blindheim 2
19:00
19:30
20:00
A-herrer20:00 - 21:30
A-herrer20:00 - 21:30
A-dame20:00 - 21:30A-dame/J17
A-dame20:00 - 21:30A-dame/J17
J1320:00 - 21:30
J1220:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Onsdag 20.10
1
2
3
4
5
6
16:30
17:00
J1517:00 - 18:30
J1517:00 - 18:30
J1117:00 - 18:30
J1017:00 - 18:30
G1117:00 - 18:30
J817:00 - 18:30G2015 trener på ballbingeområdet mot tribunen
17:30
18:00
18:30
A-dame18:30 - 20:00Aksla - Brattvåg Banen skal være klar 18.00 Kampslutt ca 20.20
A-dame18:30 - 20:00Aksla - Brattvåg Banen skal være klar 18.00 Kampslutt ca 20.20
A-dame18:30 - 20:00Aksla - Brattvåg Banen skal være klar 18.00 Kampslutt ca 20.20
A-dame18:30 - 20:00Aksla - Brattvåg Banen skal være klar 18.00 Kampslutt ca 20.20
J1218:30 - 20:00J12 9er. Aksla - Skodje Gul
J1218:30 - 20:00J12 9er. Aksla - Skodje Gul
19:00
19:30
20:00
G1420:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30
G1220:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Torsdag 21.10
1
2
3
4
5
6
16:30
17:00
G917:00 - 18:30
G1217:00 - 18:30
G1317:00 - 18:30
G1317:00 - 18:30
G817:00 - 18:30
G1117:00 - 18:30J2015 trener på ballbingeområdet mot tribunen
17:30
18:00
18:30
A-herrer18:30 - 20:00Aksla - Vanylven Banen skal være klar fra 18.00 Kampslutt ca 20.20
A-herrer18:30 - 20:00Aksla - Vanylven Banen skal være klar fra 18.00 Kampslutt ca 20.20
A-herrer18:30 - 20:00Aksla - Vanylven Banen skal være klar fra 18.00 Kampslutt ca 20.20
A-herrer18:30 - 20:00Aksla - Vanylven Banen skal være klar fra 18.00 Kampslutt ca 20.20
G1318:30 - 20:00G13 9er. Aksla - Herd
G1318:30 - 20:00G13 9er. Aksla - Herd
19:00
19:30
20:00
G1920:00 - 21:30
G1920:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
J1320:00 - 21:30
J1320:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Fredag 22.10
1
2
3
4
5
6
15:00
15:30
G1915:30 - 17:00
G1915:30 - 17:00
16:00
16:30
17:00
G1417:00 - 18:30
G1417:00 - 18:30
17:30
18:00
18:30
G818:30 - 20:00R2 5er C: G8 Aksla Grønn - Blindheim Blå R2 5er D: J9 Aksla Rød - Ellingsøy Gul
G1018:30 - 20:00Aksla Svart - Blindheim Hvit
19:00
19:30
20:00
20:30
Lørdag 23.10
1
2
3
4
5
6
13:30
14:00
G1114:00 - 16:00Aksla Hvit - Sykkylven Blå
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
Søndag 24.10
1
2
3
4
5
6
13:30
14:00
G1414:00 - 16:00G14 7er. Aksla 2 - Volda 2
G1414:00 - 16:00G14 7er. Aksla 2 - Volda 2
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
A-dame18:30 - 20:00A-dame/J17
A-dame18:30 - 20:00A-dame/J17
A-dame18:30 - 20:00A-dame/J17
A-dame18:30 - 20:00A-dame/J17
19:00
19:30
20:00
A-herrer20:00 - 21:30
A-herrer20:00 - 21:30
A-herrer20:00 - 21:30
A-herrer20:00 - 21:30
A-herrer 220:00 - 21:30
A-herrer 220:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00

Forespørsel om reservasjon av bane

Ønsker du å reservere bane? Send inn forespørsel her

Gruppe 1