< Uke 34 >
Mandag 22.08
1
2
3
4
5
6
16:30
17:00
G917:00 - 18:30
J617:00 - 18:00
J1017:00 - 18:15
G817:00 - 18:00
J817:00 - 18:15deler bane med J09
J917:00 - 18:30deler med J08
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
G1920:00 - 21:30
G1920:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
G1320:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Tirsdag 23.08
1
2
3
4
5
6
16:30
17:00
J1017:00 - 18:30
J1117:00 - 18:30
G1017:00 - 18:30
J1217:00 - 18:30
G1117:00 - 18:30
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
A-herrer20:00 - 21:30
A-herrer20:00 - 21:30
J1520:00 - 21:30
J1520:00 - 21:30
A-dame20:00 - 21:30
G1220:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Onsdag 24.08
1
2
3
4
5
6
16:30
17:00
G1617:00 - 18:30
G1617:00 - 18:30
G1317:00 - 18:30
J1117:00 - 18:30
J1217:00 - 18:30
J917:00 - 18:30
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
G1920:00 - 21:30
G1920:00 - 21:30
A-herrer 220:00 - 21:30
A-herrer 220:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Torsdag 25.08
1
2
3
4
5
6
16:30
17:00
G1217:00 - 18:30
G1217:00 - 18:30
G1017:00 - 18:30
G717:00 - 18:00
G917:00 - 18:30Deler bane med G08
G817:00 - 18:30deler bane med G09
G1117:00 - 18:30
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
A-dame20:00 - 21:30
A-dame20:00 - 21:30
J1520:00 - 21:30
J1520:00 - 21:30
J1320:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Fredag 26.08
1
2
3
4
5
6
15:00
15:30
G1915:30 - 17:00
G1915:30 - 17:00
G1915:30 - 17:00
G1915:30 - 17:00
16:00
16:30
17:00
17:30
17:30 - 19:00NTNUI trening
17:30 - 19:00NTNUI trening
17:30 - 19:00NTNUI trening
17:30 - 19:00NTNUI trening
18:00
18:30
19:00
19:30
Lørdag 27.08
1
2
3
4
5
6
07:30
08:00
08:00 - 20:00Hessa Cup
08:00 - 20:00Hessa Cup
08:00 - 20:00Hessa Cup
08:00 - 20:00Hessa Cup
08:00 - 20:00Hessa Cup
08:00 - 20:00Hessa Cup
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
Søndag 28.08
1
2
3
4
5
6
07:30
08:00
08:00 - 16:00Hessa Cup
08:00 - 16:00Hessa Cup
08:00 - 16:00Hessa Cup
08:00 - 16:00Hessa Cup
08:00 - 16:00Hessa Cup
08:00 - 16:00Hessa Cup
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:00 - 12:30AKSLA IL KEEPERAKADEMI
11:00 - 12:30AKSLA IL KEEPERAKADEMI
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
A-dame18:00 - 19:30
A-dame18:00 - 19:30
A-dame18:00 - 19:30
A-dame18:00 - 19:30
18:30
19:00
19:30
20:00
A-herrer20:00 - 21:30
A-herrer20:00 - 21:30
A-herrer20:00 - 21:30
A-herrer20:00 - 21:30
J1320:00 - 21:30
J1320:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00

Forespørsel om reservasjon av bane

Ønsker du å reservere bane? Send inn forespørsel her

Gruppe 1