Baneinndeling (hvor det trenes)

Banekart (hvor kamper spilles)

Banenavn er krestens benevnelse

< Uke 43 >
Mandag 25.10
1
2
3
4
5
6
16:30
17:00
G1617:00 - 18:30
G1617:00 - 18:30
G1317:00 - 18:30
17:30
18:00
18:30
J1318:30 - 20:00J13 7er. Aksla 2- Ørskog
J1318:30 - 20:00J13 7er. Aksla 2- Ørskog
J1318:30 - 20:00
19:00
19:30
20:00
G1920:00 - 21:30
G1920:00 - 21:30
J1520:00 - 21:30
J1520:00 - 21:30
J1220:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Tirsdag 26.10
1
2
3
4
5
6
15:00
15:30
G1615:30 - 17:00
G1615:30 - 17:00
16:00
16:30
17:00
G1017:00 - 18:30
G917:00 - 18:30
G1417:00 - 18:30
G1417:00 - 18:30
J1017:00 - 18:30Trener sammen med J9
G817:00 - 18:30G2014 trener på ballbingeområdet mot tribunen
17:30
18:00
18:30
A-herrer18:30 - 20:00
A-herrer18:30 - 20:00
A-herrer18:30 - 20:00
A-herrer18:30 - 20:00
19:00
19:30
20:00
A-dame20:00 - 21:30A-dame/J17
A-dame20:00 - 21:30A-dame/J17
J1220:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Onsdag 27.10
1
2
3
4
5
6
16:30
17:00
J1517:00 - 18:30
J1517:00 - 18:30
J1117:00 - 18:30
J1017:00 - 18:30
G1117:00 - 18:30
J817:00 - 18:30G2015 trener på ballbingeområdet mot tribunen
17:30
18:00
18:30
J1518:30 - 20:00Aksla - SIF/Hessa
J1518:30 - 20:00Aksla - SIF/Hessa
J1518:30 - 20:00Aksla - SIF/Hessa
J1518:30 - 20:00Aksla - SIF/Hessa
19:00
19:30
20:00
G1920:00 - 21:30
G1920:00 - 21:30
G1220:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Torsdag 28.10
1
2
3
4
5
6
16:30
17:00
G917:00 - 18:30
G1217:00 - 18:30
G1317:00 - 18:30
G1317:00 - 18:30
G817:00 - 18:30
G1117:00 - 18:30J2015 trener på ballbingeområdet mot tribunen
17:30
18:00
18:30
A-dame18:30 - 20:00Aksla - HaNo/Harøy Banen skal være klar 18.00 Kampslutt ca 20.20
A-dame18:30 - 20:00Aksla - HaNo/Harøy Banen skal være klar 18.00 Kampslutt ca 20.20
A-dame18:30 - 20:00Aksla - HaNo/Harøy Banen skal være klar 18.00 Kampslutt ca 20.20
A-dame18:30 - 20:00Aksla - HaNo/Harøy Banen skal være klar 18.00 Kampslutt ca 20.20
J1218:30 - 20:00J12 9er. Aksla - Spjelkavik
J1218:30 - 20:00J12 9er. Aksla - Spjelkavik
19:00
19:30
20:00
20:00 - 21:30Bylag J13 - Fra ca 2015 - etter damekampen
20:00 - 21:30Bylag J13 - Fra ca 2015 - etter damekampen
G1620:00 - 21:30
20:00 - 21:30Bylag J13 - Fra ca 2015 - etter damekampen
G1620:00 - 21:30
20:00 - 21:30Bylag J13 - Fra ca 2015 - etter damekampen
J1320:00 - 21:30
J1320:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Fredag 29.10
1
2
3
4
5
6
15:00
15:30
G1915:30 - 17:00
G1915:30 - 17:00
16:00
16:30
17:00
G1417:00 - 18:30
G1417:00 - 18:30
17:30
18:00
18:30
19:00
Lørdag 30.10
1
2
3
4
5
6
07:30
Søndag 31.10
1
2
3
4
5
6
18:00
18:30
A-dame18:30 - 20:00A-dame/J17
A-dame18:30 - 20:00A-dame/J17
A-dame18:30 - 20:00A-dame/J17
A-dame18:30 - 20:00A-dame/J17
19:00
19:30
20:00
A-herrer20:00 - 21:30
A-herrer20:00 - 21:30
A-herrer20:00 - 21:30
A-herrer20:00 - 21:30
A-herrer 220:00 - 21:30
A-herrer 220:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00

Forespørsel om reservasjon av bane

Ønsker du å reservere bane? Send inn forespørsel her

Gruppe 1